0536 746 11 45

Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içinde kargoya teslim edilir. Kargo şirketi, siparişinizi size ulaştırmak için 1-3 gün içinde çalışmaktadır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri, üretim süresine bağlı olarak farklılık gösterebilir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Bizim tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik durumunda, üyelik bilgilerinizden yola çıkarak size bilgi verilecektir. Bu nedenle üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz tüm ürünler, Hanya Zeytin & Zeytinyağı garantisiyle anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler, bir onay e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi biri stokta bulunmuyorsa, konuyla ilgili bir e-posta size gönderilecek ve ürünün stoklara gireceği ilk tarih size bildirilecektir.

http://shop.hanya.com.tr, çevrimiçi alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcının alışveriş yapmasına olanak tanır. Nadiren de olsa, tüketicinin aynı ürünü satın alması durumu söz konusu olabilir ve ürün stoklarda tükenmiş olabilir. Bu durumda:

İnternet üzerinden ödeme yaptıysanız ve ürün stoklarda kalmamışsa, en az 4 (dört) en fazla 30 (otuz) gün beklemek gerekebilir. Eğer ürün bu süre içinde tüketiciye verilemezse, yapılan ödeme iade edilecektir.